Kontakt

Kan vi stå till tjänst?

Har ni frågor eller vill ni veta mer om oss och vad vi kan göra för er? Ni är alltid välkomna att kontakta oss. Vi ser fram emot att höra från er!

Uppsala HK
place

Stålgatan 20

754 50 Uppsala

Gå till kontor

Kalmar
place

Skeppsbrogatan 6

392 31 Kalmar

Gå till kontor

Stockholm
place

Färögatan 33

164 51 Kista

Gå till kontor

Göteborg
place

Lilla Bommen 6

411 04 Göteborg

Gå till kontor

Oslo
place

St Olavs gate 28

0166 Oslo

Gå till kontor

Avdelningschefer

Rikard Jerselius

Head of Owned Media

0736-99 11 17

rikard.jerselius@vivamedia.se

Arash Gilan

CEO

073-699 11 15

arash.gilan@vivamedia.se

Nicolas Cohen

Head of Business Development

073-525 75 00

nicolas.cohen@vivamedia.se

Henrik Zobal

CPO

070-622 03 81

henrik.zobal@vivamedia.se

Magnus Hasselteg

Group CEO

073-699 11 11

magnus.hasselteg@vivamedia.se

Mathias Ekström

CFO

070-998 64 90

mathias.ekstrom@vivamedia.se

Daniel Severin

Marketing Coordinator

073-699 11 93

daniel.severin@vivamedia.se

Peter Bergström

Business Development Manager

070-355 28 30

peter.bergstrom@vivamedia.se

Richard Swenman

Head of Sales

076-392 71 71

richard.swenman@vivamedia.se

Ricky Pettersson

Head of Search

070-974 13 73

ricky.pettersson@vivamedia.se

Robert Andersson

Chef Projektledning Kalmar

072-362 96 21

robert.andersson@vivamedia.se

Robert Pettersson

CTO

073-511 05 84

robert.pettersson@vivamedia.se

Robert Rollert

Head of Social & Display

073-699 11 49

robert.rollert@vivamedia.se

Thomas Lillebror Finne

Country Manager Norway

+47 40 62 62 62

thomas@vivamedia.no