Kontakt

Kan vi stå till tjänst?

Har ni frågor eller vill ni veta mer om oss och vad vi kan göra för er? Ni är alltid välkomna att kontakta oss. Vi ser fram emot att höra från er!

Uppsala HK
place

Stålgatan 20

754 50 Uppsala

Gå till kontor

Kalmar
place

Skeppsbrogatan 6

392 31 Kalmar

Gå till kontor

Stockholm
place

Färögatan 33

164 51 Kista

Gå till kontor

Göteborg
place

Lilla Bommen 6

411 04 Göteborg

Gå till kontor

Oslo
place

St Olavs gate 28

0166 Oslo

Gå till kontor

Avdelningschefer

Malin Avalon Engqusit

People & Culture Manager

076-119 54 61

malin.avalon@vivamedia.se

Rikard Jerselius

Chef Webb / Analys

0736-99 11 17

rikard.jerselius@vivamedia.se

Arash Gilan

Vice VD

073-699 11 15

arash.gilan@vivamedia.se

Nicolas Cohen

Försäljningsdirektör

073-525 75 00

nicolas.cohen@vivamedia.se

Henrik Zobal

Leveransdirektör

070-622 03 81

henrik.zobal@vivamedia.se

Liam Sadeghi

Chef Projektledning Uppsala

072-251 71 72

liam.sadeghi@vivamedia.se

Magnus Hasselteg

VD

073-699 11 11

magnus.hasselteg@vivamedia.se

Mathias Ekström

Ekonomidirektör

070-998 64 90

mathias.ekstrom@vivamedia.se

Daniel Severin

Marknadskoordinator

073-699 11 93

daniel.severin@vivamedia.se

Peter Bergström

Chef Affärsutveckling

070-355 28 30

peter.bergstrom@vivamedia.se

Richard Swenman

Chef Nyförsäljning

076-392 71 71

richard.swenman@vivamedia.se

Ricky Pettersson

Chef SEO

070-974 13 73

ricky.pettersson@vivamedia.se

Robert Andersson

Chef Projektledning Kalmar

072-362 96 21

robert.andersson@vivamedia.se

Robert Pettersson

IT Direktör

073-511 05 84

robert.pettersson@vivamedia.se

Robert Rollert

Chef Social Media

073-699 11 49

robert.rollert@vivamedia.se

Thomas Lillebror Finne

Chef Norge

+47 40 62 62 62

thomas@vivamedia.no